previous arrow
next arrow
Slider

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Balkan Bashavel

november 1 -21:00

Začína nová sezóna klubových Balkan Bashavelov! Príďte si aj vy zakrepčiť v rytme balkan beats, gypsy music, reggae a world music.

V Košiciach štartuje combo:
MALALATA + Sendreiovci & Kokavakere Lavutara + HRajnOha

🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐

MALALATA (SK)
MALALATA je už 12 rokov synonymom pre jedinečnú fúziu balkan beats, gypsy music, cumbie a reggae. Každé vystúpenie DJského dua je nespútanou show plnou nákazlivej energie a 100% nasadenia. Pod jeho taktovkou pulzovali nielen kluby po celej Európe, ale aj vzdialené Mexiko a Japonsko. Duo predviedlo svoju show aj na festivaloch Pohoda, Uprising, Grape či na jednom pódiu s esami ako Parov Stelar Band, Goran Bregović, Shantel a Fanfare Ciocarlia.

Sendreiovci & Kokavakere Lavutara (SK, live)
Jeden z najznámejších cigánskych bigbandov v Európe, ktorý sa podieľal aj na hudbe k veľkofilmu Sherlock Holmes: Hra tieňov. Skupina vznikla v roku 1997 a účinkovala na množstve festivalov a koncertov na Slovensku aj v zahraničí. Snaží sa zachovať pôvodnú rómsku pieseň pre nasledujúce generácie a publiku ponúkať nielen rezké, ale aj clivé piesne.

HRajnOha (SK)
Rodák z Púchova, ktorý stál pri zrode MALALATA, sa ako DJ Hrajnoha vracia za mixážny pult. Zostáva verný kombinovaniu balkánskych beatov, folklóru a reggae rytmov.

Tanečný workshop s Vladom Michalkom

🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐

Vstup BUDE POVOLENÝ len osobám starším ako 15 rokov.
Akcia bude fotograficky dokumentovaná a fotografie z nej budú zverejnené na sociálnej sieti Facebook.

Podrobnosti

Dátum:
november 1
Čas:
21:00
Udalosť Kategória: