previous arrow
next arrow
Slider

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Festival Ohňostrojov

september 6 - september 8

Aj tohto roku k nam zavita medzinarodny festival ohnostrojov !!

Sutazne timy :
6.9 litva
7.9 Rumunsko
8.9 Cesko vs. Slovensko

Litva – Vilniaus saliutas – 6.9.2019

predpokladaný začiatok: 21:00 hod.

Prvý krát naše pozvanie prijala uznávaná spoločnosť priamo z LITVY.
Spoločnosť pôsobí na trhu už od roku 2000. Každý rok realizujú viac ako 200 profesionálnych ohňostrojov pri rôznych príležitostiach.
Od roku 2014 sa zúčastňujú na medzinárodných pyromuzikálnych súťažiach kde sa im podarilo získať 2 x 1.miesto a raz 2. miesto.
Každý rok sa snažia vytvárať krajšie a precíznejšie choreografie efektov presne podľa rytmu a tónov hudby.

Nechajme sa prekvapiť čo tím z Litvy predvedie 🙂

Rumunsko – Pyro Technic Transilvania – 7.9.2019

predpokladaný začiatok: 21:00 hod.

Ako už sám názov prezrádza, je to špičková rumunská spoločnosť, ktorá je na trhu od roku 1998. Spoločnosť je považovaná za jednu z „vlajkových lodí“ pyrotechnických spoločností v Rumunsku vďaka rôznym spoluprácam so súkromným či verejným sektorom. Ročne realizujú vyše 250 profesionálnych ohňostrojov pri rôznych príležitostiach doma aj v zahraničí.

Ich cieľom je vytvárať také pyromuzikálne ohňostroje, ktoré nadchnú divákov svojou originalitou, inovatívnym dizajnom a veľkorysosťou efektov presne podľa hudby.
Pravidelne sa zúčastňujú na rôznych medzinárodných súťažiach, kde sa im darí obsadzovať 1., 2., a 3. miesta.
Necelé 3 týždne pred našou súťažou realizujú veľkolepý pyromuzikálny ohňostroj v susednom Maďarsku súvisiaci so sviatokom Sv. Štefana a po našom festivale cestujú opäť aj tohto roku do Macaa, na medzinárodnú súťaž, kde sa posnažia vybojovať si 1. miesto 😉

Česko vs. Slovensko – TARRA Pyrotechnik – PYROTECHNICS ACTIVITIES 8.9. 2019

TARRA pyrotechnik s.r.o.vs. Pyrotechnics Activities
sú tretím súťažným tímom 5. ročníka Festivalu ohňostrojov.

Pravidelný návštevníci festivalu spoločnosť TARRA už veľmi dobre poznajú. Firma TARRA predvedie svoje umenie už po piaty krát. Tento rok je pre nich „výročný“ – oslavujú totižto úspešných 25 rokov pôsobenia na trhu. Okrem vlastného festivalu v Hlučíne sa firma TARRA tento víkend zúčastní na poľskom festivale ohňostrojov v Szczecin – Pyromagic 2019.
Na našom festivale sa im podarilo obsadiť 1., 2., a 3. miesta.
Okrem realizovania profesionálnych ohňostrojov sa zaoberajú aj predajom zábavnej pyrotechniky a v posledných rokoch aj predajom party tovaru.

Spoločnosť Pyrotehnics Activities je organizátorská spoločnosť tohto jedinečného festivalu. Ako jediný na Slovensku priniesli a zorganizovali takýto druh festivalu. Už po piaty krát prinášajú divákom poznanie že aj ohňostroj je umenie a divadlo na oblohe. Spoločnosť sa venuje profesionálnym ohňostrojom na rôzne príležitosti a predajom zábavnej pyrotechniky už od roku 1997 a v posledných rokoch sa venujú iež predaju party tovaru a realizujú balónové dekorácie. V roku 2016 sa zúčastnili na festivale v Hlučíne.

Podrobnosti

Začiatok:
september 6
Koniec:
september 8
Udalosť Kategória: