previous arrow
next arrow
Slider

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Hanička a Murko – koncert pre deti

september 29 -16:00

Hanička a Murko vyrážajú na svoje jesenné koncertné turné k novému CD “Pesničky pre škôlkarov 2”! Malá speváčka Hanička a jej kocúrik Murko sú obľúbené bábky. Deti ich poznajú z YouTube, z Detskej televízie RiK, z CD a DVD, ale aj zo živých koncertov. Po úspešnych turné na jeseň 2018 a na jar 2019 pre vás pripravili už tretie samostatné turné, tentokrát v 19 mestách po celom Slovensku!

Predstavenie Haničky a Murka je kombináciou živého a dynamického koncertu a bábkového divadla. Deti sa môžu vyjašiť a pri tanci použiť aj rôzne rekvizity, napr. farebné šatky, strapce či hrkajúce vajíčka. Spoločne s Haničkou a Murkom si zaspievame obľúbené hity z prvého CD (ako napr. Autá, Slniečko, Ika-tika-gymnastika), ale predstavia vám aj nové pesničky z druhého CD (napr. Princezné, Hasiči, Mačiatka a ďalšie).

Bábky vedú profesionálni bábkoherci. Do koncertného vystúpenia sú okrem Haničky a Murka aktívne zapojení aj dvaja speváci. Sú zároveň aj v role animátorov – sprevádzajú deti a aktívne ich zapájajú do tancovania a spievania, aby si vystúpenie naplno užili.

 

Hrajú:

Veronika Horňáková, Natália Kajzerová, Igor Švaňa, Michal Zeman

Predstavenie trvá 60 minút a po jeho skončení nasleduje spoločné fotenie s Haničkou a Murkom a ich veľkými kamarátmi. Hanička a Murko vám počas neho radi podpíšu svoje CD alebo DVD (škôlkarka Hanička aj kocúrik Murko si už nacvičili svoj podpis:).

Predstavenie je určené pre malé deti – predovšetkým v škôlkarskom veku. Zabavia sa však aj staršie deti a tiež dospelí.

Čauky-mňauky kamoši! Tešíme sa na vás!

Hanička a Murko – Koncertné turné JESEŇ 2019

 

 

Aktuálne informácie o aktivitách Haničky a Murka sú dostupné na https://www.facebook.com/hanickaamurko/  a https://www.instagram.com/hanickaamurko/. Videá Haničky a Murka je možné vidieť na YouTube (https://www.youtube.com/c/HaničkaaMurko).

Podrobnosti

Dátum:
september 29
Čas:
16:00
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Historická radnica
Hlavná 59