previous arrow
next arrow
Slider

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Moody x Ritual

október 11 -22:00

Moody sa po roku vracia do Kina Úsmev. Tentokrát im však nebude patriť iba Podzemie. V obidvoch kinosálach sa môžete tešiť na ‘Večer párty kultúry’, v rámci ktorého sa budú premietať filmy práve s tematikou elektronickej hudby. Ak po filmoch dostanete chuť na štýlovú zábavu, tak nemusíte ísť ďaleko: stačí navštíviť Podzemie, kde vás čaká inšpiratívna spolupráca dvoch značiek: Moody x Ritual.

Ritual je koncept, ktorý aktívne pôsobí v Bratislave, v Košiciach sa objavia prvýkrát a to práve v Kine Úsmev. Súčasťou Ritualu bude nielen špeciálna výzdoba s tematizáciou Amazonského pralesa, ale aj vystúpenie uznávanej dvojice slovenskej elektronickej hudobnej scény: Red Meat Therapy. Chalani už mnohokrát dokázali svojou unikátnou produkciou, že sú na skvelej medzinárodnej úrovni. Ich platne vychádzajú na exkluzívnych vinyl-only releasoch a veľmi nás teší, že ich minimalový zvuk odprezentujú aj v Košiciach.

Line up bude stáť zato aj na strane domácich: Denes Toth po intenzívnom festivalovom lete prvýkrát zahrá v Košiciach, Gustawson priletí až z Londýna, aby kvalitným warm up setom mohol zahájiť večer. Pre milovníkov techna máme taktiež dobrú správu: tešiť sa môžte na ranný set dvojice Olivia b2b Adrian Csanak.

☻ Red Meat Therapy /Ritual
https://www.facebook.com/redmeattherapy/
https://soundcloud.com/redmeattherapy

☻ Denes Toth /Moody
http://www.facebook.com/denes.toth/
http://soundcloud.com/denestoth

☻ Gustawson /Moody
https://www.facebook.com/Gustawson/
https://soundcloud.com/gustawsondj

☻ Olivia b2b Adrian Csanak
https://www.facebook.com/djane.olivia.official/
https://www.facebook.com/adrian.csanak/

Support: Radio_FM, Wave magazine, DJ Center, dB Centrum

 

pre viac info : https://www.facebook.com/events/460284141365106

Podrobnosti

Dátum:
október 11
Čas:
22:00
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Kino Úsmev
Kasárenské Námestie 1