previous arrow
next arrow
Slider

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Vianočné trhy – Aupark Košice

30. novembra 2019 - 23. decembra 2019

Vianočné trhy pred Aupark Košice sa budú tento rok niesť v znamení splnených prianí. V spolupráci s nadáciou Úsmev ako dar a obchodmi v Auprark Košice obdaríme rodiny v núdzi tým, čo nutne potrebujú. Návštevníkov trhov zas dobrými koncertami a vianočnými dobrotami.

Čo by boli Vianoce bez tradičných vianočných trhov. Naše námestie pred Auparkom Košice  sa aj tento rok rozvonia vianočnými dobrotami ako sú pečené prasiatko, grilovaný oštiepok aj koleno a rebierka,  či lokše, langoše, vianočný burger alebo pečené, ručne lepené pirohy. Na výber budú mať návštevníci trhov aj veľký výber vín, medoviny, pochutnať si tiež môžete na miešaných nápojoch, ktoré sú pripravené na báze ručne vyrábaných sirupov. Dobroty si môžu vychutnať aj vaši najmenší. Domáce moravské koláče, praclíky, pečené gaštany či horúca čokoláda im určite spravia radosť.

 

Ak hľadáte ručne robené darčeky pod stromček, na našich trhoch ich určite nájdete. Ručne robené vianočné ozdoby, levanduľová kozmetuka alebo vianočný dizajnový textil – to všetko sa u nás nájde.

Pre deti je opäť pripravený drevený kolotoč. Trhy potrvajú do pondelka 23. decembra 2019.

 

PROGRAM

30.november 2019

17:00 hod. – Oficiálne otvorenie trhov, koncert Katka Knechtová

 

07.december 2019

16:00 hod. – Mikuláš pre deti

17:00 hod. – koncert košickej kapely Pomaranč

 

14.december 2019

17:00 hod. – koncert Dáša Kostovčík&Band

 

21.decembra 2019

17:00 hod. – koncert Lukáš Adamec

 

 

Každú sobotu tiež odovzdáme v spolupráci s nadáciou Úsmev ako dar vybraným rodinám v núdzi štedré dary, ktoré  im darovali obchody v Aupark Košice – Datart, sdetmi, Tchibo.

 

Podrobnosti

Začiatok:
30. novembra 2019
Koniec:
23. decembra 2019
Udalosť Kategória: