Slider

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

8GB tvrdýho porna

november 20 -19:00

Intímna komédia o ľuďoch, ktorí sa nevedia odhaľovať. Miestami úprimne zábavná a miestami nepríjemne bodajúca hra o strachu z intimity modernej internetovej generácie. V hlavnej úlohe sa predstaví dvojica známych českých hercov Anna Polívková a Petr Vaněk, ktorá prerozpráva príbeh napísaný z konverzácií na online zoznamkách. 🎭💻💔
On je ženatý. Ona má dve deti. Obaja sú nešťastní a rozhodnú sa s tým niečo urobiť. Ich cestu za šťastím sledujeme od nedôstojného zoznámenia na internete, cez trápne rozpačité poznávanie, ktoré je potrebné prepiť, až po vytriezvení, po ktorom zostane len bolesť hlavy. Inscenácia kladie otázky, ako funguje zoznamovanie cez internet a ako sa princípy týchto vzťahov prenášajú do reality.
Citlivá hra mladého australského dramatika Declana Greena nazerá do súkromia ľudí, ktorým v šťastí bráni strach z intimity. “Hrdinovia alebo lepšie povedané anti-hrdinovia tejto anti-lovestory sa vlastne ani neodhaľujú navzájom. To hra odhaľuje veľa o tom, ako premýšľajú a čo si myslia sami o sebe,” povedala na margo hry Anna Polívková. 
———————-
🗓️20. 11. (nedeľa)
🕖Štart: 19:00 hod.
📍Miesto: Historická radnica, Hlavná 59
🎫Vstupenky: bit.ly/8GBtvrdyhoPorna

Podrobnosti

Dátum:
november 20
Čas:
19:00
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Historická radnica
Hlavná 59