previous arrow
next arrow
Slider

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Háčkuj v parku

september 11 -15:00 - 19:00

Pozývame vás na oslavu Medzinárodného dňa háčkovania, ktoré sa tento rok koná v rámci festivalu USE THE CITY.
Radi privítame pravidelných, občasných, či úplne nových účastníkov na tejto obľúbenej akcii, ktorá sa tento rok koná už po piaty raz.
Staňte sa súčasťou novovznikajúcej tradície a stále sa rozrastajúcej komunity, ktorá miluje háčkovanie. Uháčkujeme si spolu pokojnejší a farebnejší svet.
Vstup voľný. v prípade nepriaznivého počasia sa podujatie presúva do budovy Alfa v areáli Kulturparku.
Čo budeme robiť? Pravdaže háčkovať, trocha súťažiť, plánovať ďalší háčkovací rok, diskutovať a učiť sa. Preto si nezabudnite háčik (ak nejaký vlastníte :-)). Sú vítaní všetci, ktorí v sebe našli alebo zatiaľ iba hľadajú vášeň pre háčkovanie. Aj tento rok budú k dispozícii lektorky, ktoré vás budú učiť háčkovať. Na akcii môžete pracovať na vlastnom projekte, môžete sa učiť háčkovať, chváliť svojimi dielami, môžete zdieľať svoje vedomosti a zručnosti, môžete riešiť problémy spojené s háčkovaním…
Akcia bude mať charakter pikniku, tak si, prosím, prineste deku na sedenie na tráve. Pre tých, ktorým je sedenie na zemi nepríjemné, budú k dispozícii stoličky. Ak si budete chcieť dať niečo na pitie, či na jedenie, priamo v parku nájdete kaviareň Papa.
Pre koho je podujatie určené? Pre všetkých, pre mladých, starších, starých, deti, ženy, mužov, pre každého, kto má rád háčkovanie, kto chce svoju vášeň zdieľať s inými a ľuďmi a pre každého, kto sa chce stať súčasťou stále sa zväčšujúcej háčkujúcej komunity v Košiciach. Návštevy z iných miest sú pravdaže tiež vítané.
Aké máme pre vás pripravené tento rok súťaže? Pravdaže nebude chýbať súťaž v rýchlom háčkovaní. Potom, aby ste mali oficiálnu príležitosť pochváliť sa vlastnou tvorbou, súťaž o najkrajšiu háčkovanú čiapku. Do súťaže sa môžete zapojiť maximálne s dvoma čiapkami. A aj tento rok tu je súťaž o najkrajšie dielko uháčkované priamo na mieste a bude to súťaž o najkrajší strom. Strom je potrebné uháčkovať priamo na akcii. Jeho forma, tvar a veľkosť je úplne vo vašej réžii.
Pri realizácii akcie budeme potrebovať trocha pomôcť, preto HĽADÁME aj tento rok DOBROVOĹNÍKOV. Budeme potrebovať trocha pomôcť s administratívou a pravdaže ako každý rok hľadáme lektorky, ktoré budú učiť háčkovať.

Podrobnosti

Dátum:
september 11
Čas:
15:00 - 19:00
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Kasarne / Kulturpark
Kukučínová 2
Košice,