previous arrow
next arrow
Slider

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

HOOPERS seminár v Košiciach

september 11 -9:00 - 18:00

Psie centrum POZITIV Vás pozýva na intenzívne tréningy HOOPERS, ktoré povedie skúsená trénerka MARTINA KOLEVOVÁ z Agility klubu Lazany.
ČO je HOOPERS?
„Hoopers“ je nová plnohodnotná a samostatná športová aktivita pre psov. Pochádza z USA a postupom času sa rozšírila aj po Európe. Hoci pôvodné hoopery nás odkazujú na agility, ide o samostatný šport v dnešnej dobe. Ponúka možnosti aktívneho vyžitia pre všetky psy, ktoré majú radosť z pohybu. Rovnako tak je určený pre psovodov – majiteľov takýchto psov, alebo psovodov s obmedzením pohybu, ktorí chcú so svojim zdravým psom vykonávať spoločnú aktívnu zábavu. Taktiež pre staršie psíky, ktoré by už skákať nemali, ale sú stále aktívne. Ďalej pre plemená, ktorých proporcie nie sú vhodné na skákanie agility – ťažké, vysoké, veľmi malé, s mohutnou hruďou na krátkych nohách a podobne …vítané sú všetky plemená psov 🙂
Hoopers je šport, ktorý kladie na psy určité psychické i fyzické požiadavky, avšak prekážky sú koncipované úplne bezpečne, s minimálnymi nárokmi na pohybový aparát psa i handlera.
KTO je Maťka Kolevová?
Zakladateľka Agility klubu v Lazanoch, dlhoročná trénerka agility a športovej kynológie, prvá certifikovaná inštruktorka a rozhodkyňa hoopers na Slovensku, viacnásobná reprezentantka Slovenska na Majstrovstvách Európy a Majstrovstvách sveta v agility. A kopec iného 🙂
KOMU sú určené tréningy hoopers?
Zúčastniť sa môžu handleri – úplní začiatočníci, ale aj tí, ktorí sa tomuto športu venujú už dlhšiu dobu. Parkúry budú prispôsobené začiatočníkom aj skúsenejším tímom.
KEDY a pre AKÝ počet budú tréningy?
11.9.2021 (sobota)
9:00-12:00 – 5 tímov
12:30-15:30 – 5 tímov
16:00-18:00 – 3 tímy
KDE budeme trénovať?
V prípade dobrého počasia vonku na cvičisku KK Rona v Krásnej, v prípade nepriaznivého počasia v kynologickej hale Pozitivu na Jarmočnej 2.
AKÁ je cena tréningu ?
1 tím = 22 €
Využite túto skvelú príležitosť trénovať hoopers so skúsenou inštruktorkou u nás 🙂
Na všetkých sa tešíme.

Podrobnosti

Dátum:
september 11
Čas:
9:00 - 18:00
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

KK Rona
Na močidlách
Krásna nad Hornádom, 040 18