previous arrow
next arrow
Slider

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Klára a Bára

apríl 1 -19:00

Radikálna komédia o dvoch manželských krízach a jednom úmyselne založenom požiari. Vážne aj humorné situácie zo života rozohrajú na pódiu známe herečky Eva Holubová a Ivana Chýlková. Príďte sa ponoriť do hry, ktorá sa dostáva pod kožu manželského života.

Skoro nikto nie je so svojim životom úplne spokojný. A len skutočne málokto má také šťastie, že nájde ideálneho partnera, s ktorým dokáže byť skutočné šťastný. Väčšina ľudí sa jednoducho musí v manželstve veľmi snažiť a robiť pri hľadaní dokonalého partnerského súžitia aj dosť veľké kompromisy. Príbeh Kláry a Báry rozpráva o tom, čo sa môže stať, keď jednej z kamarátok po zástupe takýchto kompromisov rupnú nervy a pokúsi sa radikálne zmeniť svoj manželský život. Ale nie všetko ide podľa predstáv…

„Každá inscenace zraje s postupem času jako víno. Je na čase si ho vychutnat,“ napísali médiá o autorskej hre Patrika Hartla. Okrem Evy Holubovej a Ivany Chýlkovej sa na pódiu predstavia Roman Štabrňák v alternácii s Janom Holíkom, Mojmír Maděrič a Barbora Svobodová.

1. 4. (streda)
Štart: 19:00 hod.
Miesto: Historická radnica, Hlavná 59
Lístky: bit.ly/KlaraBara0104
FB event: https://www.facebook.com/events/367892720716689/

Podrobnosti

Dátum:
apríl 1
Čas:
19:00
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Historická radnica
Hlavná 59