previous arrow
next arrow
Slider

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

KÚZELNÝ KVET

27. novembra 2020 -10:00 - 29. novembra 2020 -10:00

Pripravte sa s Haničkou a Murkom na kinovíkend!

Prichádzajú s online premiérou celovečernej rozprávky Kúzelný kvet.

Obľúbená veselá bábková dvojica Hanička a Murko pripravila pre najmenších divákov výnimočný rozprávkový film Kúzelný kvet. Objaví sa v ňom aj mnoho bábkových zvieratiek, ktorým hlasy prepožičali známi herci.

V piatok 27. novembra sa môžete tešiť na jeden kúzelný príbeh – bežný život malej škôlkarky Haničky sa zrazu zmení. Prihodí sa jej totiž niečo čarovné. Spolu so svojim kocúrikom Murkom nájdu zvláštne semienko a podarí sa im vypestovať kúzelný kvet, vďaka ktorému prežijú jeden rozprávkový deň! A nebude v ňom chýbať ani detektívna zápletka! Deti sa v príbehu môžu tešiť aj na 10 obľúbených pesničiek o zvieratkách, ktoré ich zaručene roztancujú a rozospievajú. Spolu s hlavnými hrdinami, obľúbenými bábkami Haničkou a Murkom, sa deti môžu tešiť na vystúpenie 36 zvieratiek a ich veľkej kamarátky Simi (Simona Bartosová).

V celovečernej rozprávke Kúzelný kvet spoznáte hlasy známych hercov. V úlohe kury, sovy a lienky budete počuť Bibianu Ondrejkovú, ďateľ, kohút a červík je zase Roman Ferienčík, ďalším zvieratkám požičali svoje hlasy Peter Rúfus (káčer, orol, medveď), Michal Hudák (psík, prasiatko, medveď), Danica Jurčová, Števo Martinovič či Lucia Siposova. Murkov hlas patrí azda najznámejšiemu hercovi v roliach detských hrdinov – Petrovi Krajčovičovi (hlas trojice káčerov Hui, Dui a Lui zo seriálu Káčerovo či mačičiek Pa a Pi) a Haničkin hlas patrí zase Zuzane Jurigovej Kaprálikovej. Bábky Haničku a Murka, ako aj všetky vystupujúce zvieratká (tiež bábky), vedú profesionálni bábkoherci.

Nenechajte si ujsť online kinopremiéru novej rozprávky Haničky a Murka – KÚZELNÝ KVET! Tento pútavý 80-minútový film si môžete pozrieť premiérovo 27. novembra 2020 o 10:00 hod. na www.joj.sk. Film bude dostupný v archíve do nedele 29. novembra do polnoci na opakované pozretie. Cena rodinného lístka je 4 EUR. Vstupenky nájdete v sieti Inviton.eu a Predpredaj.sk.

Viac informácii nájdete na facebookovej stránke Hanička a Murko a na stránkach www.hanickaamurko.sk a www.joj.sk.

Podrobnosti

Začiatok:
27. novembra 2020 -10:00
Koniec:
29. novembra 2020 -10:00
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

ONLINE