previous arrow
next arrow
Slider

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Riddikulus

september 11 -19:00

Od prvej sovy až po nervydrásajúci súboj s pánom zla! Čarodejníci, mukli aj šmukli, ktorí vyrastali a dospievali za múrmi Rokfortu, sem sa! Čaká nás bláznivý let svetom Harryho Pottera. Sedem kníh plných dobrodružstva zhustených do jedného predstavenia je nielen poctou fenoménu jednej generácie, ale aj zábavnou a láskavou karikatúrou v podaní mladých divadelníkov. Naši traja hrdinovia – Harry, Ron a Hermiona budú kľučkovať v labyrinte obľúbených scén a preskakovať pohyblivé príbehové schodiská. Čakajte neočakávané a prútiky majte vždy pripravené! ✨🦉⚡🏰
Ochutnali by ste elixír od barmana Snape-a? Vedeli by ste si predstaviť Harryho a Draca ako kamarátov? Pozreli by ste si, ako tancuje Voldemort? A čo tak rap battle medzi Bellatrix a Ronom? Pre všetkých, ktorí milujú neobyčajný čarodejnícky príbeh a neboja sa z neho uťahovať sme pripravili jedinečné divadelné predstavenie! 
Transfigurácie známeho príbehu sa chopili mladí divadelní stíhači a kultúrna platforma OZ Artefakt, ktorá ponúka príležitosti študentom, absolventom múzických umení a čerstvým talentom. Ich hlavnými zaklínadlami sú humor a melódia, výsledkom je chytľavá paródia. 
Pozor! Predstavenie nie je vhodné pre divákov do 15 rokov!
✨Riddikulus!✨
Réžia: Pavol Viecha 
Text: Pavol Viecha, Martin Krč 
Dramaturgia: Martin Krč 
Účinkujú: Katarína Gurová, Peter Pavlík a Kristóf Melecsky 
Scéna, kostýmy: Dorota Volfová 
Hudba: Andrej Majerčík 
Produkcia: Zuzka Lobotková 
————————————————–
🗓️ 11. 9. (sobota)
🕖 Štart: 19:00 hod.
📍 Miesto: Štátna filharmónia Košice, Moyzesova 66, Košice
🎫 Vstupenky: bit.ly/Riddikulus2021

Podrobnosti

Dátum:
september 11
Čas:
19:00
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Štátna filharmónia
Moyzesova 66
Košice, Slovenská republika