previous arrow
next arrow
Slider

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

WARRIORS GAMES

september 14 -19:00

Vytvorili sme WARRIOR GAMES na podporu amatérskeho a profesionálneho boxu na Slovensku. V rámci našich turnajov predstavíme aj zaujímavé zápasy slovenských ako aj zahraničných borcov kickboxu podľa pravidiel K1. Jeden turnaj WARIORS GAMES pozostáva z troch podujatí, kde si vzájomne zmerajú sily dva boxerské tímy.

Naše tímy sme nazvali Team Alfa  a Team Delta. Každý tím pozostáva z piatich členov vo váhovej kategórií – do 64 kg, do 69 kg, do 75 kg, do 81, kg do 91kg.

Členovia tímu sú vopred vybraní na základe výsledkov predturnajových zápasov, ktoré  WG organizuje za účasti boxerských klubov  SR. Okrem hlavných členov tímu sa vyberú aj náhradníci pre prípad zranenia do každej váhovej kategórie.

Víťazom turnaja WARRIORS GAMES sa stáva tím, ktorí získa viac bodov. Každý zápas člena tímu sa vyhodnocuje bodmi. Výhra desať bodov a prehra päť bodov. Po skončení každého kola sa vyhodnotí výherný tím, ale to neznamená, že v ďalšom kole sa situácia nezmení. Podpor svoj tím a drž mu palce až do konca turnaja.

vstupenky https://www.ticketportal.sk/event/WARRIOR-GAMES

Podrobnosti

Dátum:
september 14
Čas:
19:00
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Spoločenský pavilón
Trieda SNP 61